Zamiast Kwiatka Uśmiech Maćka

„Za każdy życzliwy uśmiech odpłacam dziesiątkami uśmiechów,
Za każdy odruch serca – płacę całym swym sercem…”

Drodzy Narzeczeni!

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu – ślub. Obdarzeni łaską życia i błogosławieństwem zdrowia i miłości będziecie przeżywać swoje święto w gronie rodziny i przyjaciół. Nie chcemy zakłócać Waszej Radości lecz ją pomnożyć, gdyż

” Radość dzielona podwójną radością…”. Jednakże prosimy o chwilę refleksji.

Traktujemy otrzymane  życie i zdrowie  jako rzecz oczywistą, niemalże należną nam „za nic”.

Jak często dziękujemy Bogu za codzienność? Czy potrafimy docenić zwyczajność naszego życia jako łaskę? Tak, łaskę… bo wokół nas jest wielu, których codzienność nie jest zwyczajna.

Dlatego proszę Was o pomoc – podzielcie się radością swojego święta. Poproście swoich gości, aby zamiast wielkich (i na pewno pięknych) bukietów kwiatów obdarowali Was symboliczną różyczką i dołączyli do niej zabawki, gry edukacyjne, artykuły szkolne lub książeczki, które przekażecie Maćkowi czym sprawicie mu ogromną radość.

Możecie też zebrać pieniądze (te, które miały być przeznaczone na kwiaty) i wpłacić na subkonto dziecka w fundacji.

Naprawdę, nie wymaga to wielkiego nakładu sił, można np. naprzód powiadomić gości weselnych że zbieracie pieniążki zamiast kwiatków, które przeznaczyć chcecie na rehabilitacje Maćka. Można także i w trakcie wesela coś takiego zorganizować, zbierając pieniądze i potem wpłacić na subkonto w fundacji podane wyżej.
Uważam że jest to naprawdę piękny gest do którego bardzo serdecznie namawiamy. Pieniążki będą przeznaczone na rehabilitacje Maćka a tym samym dadzą mu szansę by usłyszeć świat…   POMYŚLCIE MŁODZI NAD TYM BARDZO POWAŻNIE, PROSIMY WAS O TO GORĄCO. Każda najmniejsza podarowana suma pomoże nam w rehabilitacji. Podarujmy mu kawałek świata dźwięków…

Bardzo proszę rozsyłajcie ten plakat i link  po znajomych, salonach ślubnych, urzędach stanu cywilnego,parafiach….

Wszystkie pary młode które zdecydują się przyłączyć do akcji zostaną uhonorowane na stronie, na dobry początek na nowej drodze życia.

Wszystkie salony ślubne które przyłączą się do akcji mogą przesyłać swoje loga które zostaną umieszczone na stronie chłopca.

Przyłącz się do akcji Zamiast Kwiatka Uśmiech Maćka!

I odpowiedni banerek

2psj91d

<div align=”center”><a href=”http://maciej.org.pl„><img src=”http://i33.tinypic.com/2psj91d.jpg” width=”160″ height=”300″ alt=”Usłyszeć świat http://maciej.org.pl„></a><br>

hochzeit_09

Proszę Was   o pomoc w rozpowszechnieniu akcji.

Sprawa jest prosta. Jeśli każdy z Was wydrukuje  plakat (format a4) i zawiesi w swojej parafii (np koło kancelarii lub koło pomieszczenia gdzie odbywają się nauki przed małżeńskie czy w innym miejscu gdzie jest tablica informacyjna) może uda nam się zorganizować akcję ogólnokrajową.

Dla Was tak niewiele – dla Maćka szansa na lepszą i efektywniejsza rehabilitacje

- pokażmy, że potrafimy zdziałać cuda

A może sami bierzecie ślub lub ktoś z Waszych znajomych? Jeśli tak prosimy powiedzcie im o tej akcji

94c21691

58a4edc0

numer telefonu na plakacie nieaktualny!! proszę o kontakt agaoswiecinska@gmail.com