Marzycielska Poczta..

Gołąb pocztowy leci

Ogromne podziękowania do Przyjaciół Maćka z Marzycielskiej Poczty za wszystkie piękne kartki, listy i podarunki. Jesteście  kochani !

Kochani, każdy z nas może przyłączyć się do tej pięknej akcji i wysłać list do Maciusia i innych chorych dzieci za pośrednictwem Marzycielskiej Poczty.

Zabiegani, zapracowani nie zdajemy sobie sprawy, jak wielką moc mają nasze słowa. Tymczasem wystarczy tak niewiele by wywołać uśmiech na twarzy dziecka- rysunek, kartka, list, kilka ciepłych słów… To właśnie te z pozoru nic nie znaczące gesty tworzą lawinę dobroci i stanowią źródło wsparcia w codziennej walce z chorobą. Nie tylko dla niego ale i dla mnie:)

Zajrzyjcie proszę w wolnej chwili na profil Maćka na MP, wyślijcie kartkę, napiszcie list… jednocześnie w tak prosty sposób motywujecie go do nauki mówienia tak ważnej w jego codziennej rehabilitacji…

http://maciej.org.pl/wp-content/uploads/2010/01/20099233483268113575.gif

Marzycielska Poczta.

Wasze pocztówki i listy są jak codzienna dawka szczęścia, która łagodzi cierpienia i dodaje siły do walki o zdrowie i efektywną rehabilitację, dzięki waszej przyjaźni ma szansę usłyszeć i zobaczyć świat…. Sami zobaczcie ile radości dają mu wasze przesyłki… i ten jego uśmiech na widok listonosza jest bezcenny!!!

Listy od Was bardzo pomagają mu w jego codziennej nauce mowy, są motywacją do czytania i rozmowy o treści listu o znaczeniu słów są bardzo ważną pomocą dydaktyczną której nie byłabym wstanie kupić mu w żadnej hurtowni a niespodzianki od was sprawiają że uśmiecha się nawet gdy łzy płyną mu po policzku

W swoim magicznym pudełku na kółkach ma wszystkie listy od Was:) Często je przegląda i czyta… Codziennie gdy wraca ze szkoły patrzy czy jest list do niego, czasem są łzy gdy nic nie ma… Listy od Was sprawiają wiele dobrego w naszym życiu i wszyscy jesteście w naszych sercach..Dziękujemy

Dzięki Wam rozwija swoje pasje jak zbieranie znaczków i autografów….

Do Akcji Marzycielskiej Poczty przyłączył się też Prezydent Miasta Białystok pan Tadeusz Truskolaski, który swoim listem na Dzień Dziecka sprawił ogromną niespodziankę dla Maćka. Upominki jak też ciepłe słowa skierowane do niego sprawiły że Maciek bardzo chciał poznać pana Prezydenta i osobiście podziękować za list. Pomimo wielu obowiązków jakie ma pan Prezydent to znalazł czas by spotkać się z nami. To miły i rodzinny człowiek i oboje miło spędziliśmy czas w towarzystwie pana Prezydenta.


Kilkudziesięciu młodych fanów zespołu My Chemical Romance stworzyło dla wszystkich dzieci z MP bardzo szczególny film. Każda osoba z poniższego filmiku wypisała bowiem fragment wiadomości do dzieci, a całość połączono w jeden, piękny przekaz wsparcia.

Sami zobaczcie jakie to jest piękne i przyłączcie się do tej piękniej inicjatywy jaką jest pisanie listów do chorych dzieci..

http://youtu.be/HYjDoI-XZHc

Z inicjatywą zrealizowania ponższego materiału wyszedł Mateusz Olech, ale oprócz niego przyłączyli się także Wektorzy- którzy napisali właśnie pokazywany w filmie list do Maćka:), MrKacprowy oraz Skemty.